Connect with Us

Nuk i del e keqja me Roza Latin/ Sherri mes moderatores dhe Keisit

Showbizz

Nuk i del e keqja me Roza Latin/ Sherri mes moderatores dhe Keisit

Publikuar

-

Reagimi pas dy ditësh i Roza Latit për statusin e bashkëshortes së reperit Stresi ka ndezur sërish debate mes dy vajzave të njohura të shoëbizit.

Nëpërmjet disa story në Instagarm Roza reagoi duke u shprehur se i gjithë skeç i realizuar me Stresin ishte për të nxjerrë mirë reperin dhe se Stresi ishte shumë dakort për të realizuar këtë skeç.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Roza Lati (@roza_lati) on

Roza duket se nuk e ka pritur aspak mirë reagimin e Keisit dhe fjalët e thëna kundrejt saj ndaj dhe moderatorja u përgjigj duke shkruar se : Zonjushë e vogël ke ngrënë bukë tek shtëpia e shokut tim.”

Por ky reagim nuk ka mbetur pa një reagim nga Keisi e cila në një video live është shprehur:

“Më fal, kush ta sheh emisionin ty? Unë të thashë çfarë kisha për të thënë, ti po vazhdon “pas pilafit” me budallallëqet e tua që s’i interesojnë kujt. Unë nuk do bëj më shkrim publik apo të merrem mëngjes-drekë-darkë me këtë budallëk që ka thënë kjo. Ideja ishte që një histori që unë përjetova, kaloi dhe unë mora pjesë duke i qëndruar pranë personit tim dhe tani kjo po bën skeç, për të qeshur. ‘Ha ha ha’, ishte shumë për të qeshur, kur ktej thotë jam feministe dhe bën si e zgjuar. Po të ishe femër feministe do e dije që s’ka asgjë për të qeshur, s’do talleshe me hallet e të tjerëve apo me problemet, s’do fusje hundët, s’do bëje skeçe. Ai ka dalë në shumë interviste duke sqaruar si ishte muhabeti, por asnjë nuk ka bërë degjenerime të tilla.”

Gjithashtu i ka kujtuar Rozës se ajo nuk është shoqja e tij apo  e dashura por është gruaja dhe  aio është bashkëshorti i saj./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: