Connect with Us

“Sapo të gjej doktorin do shfryj gjoksin”/ Ish e dashura e deputetit e penduar për operacionet plastike

Showbizz

“Sapo të gjej doktorin do shfryj gjoksin”/ Ish e dashura e deputetit e penduar për operacionet plastike

Publikuar

-

Modelja Iva Aliko është komentuar shpesh herë për jetën e saj private po ashtu edhe për pamjen e saj ekstravagante. E ftuar së fundi në emisionin Shqipëria Live, Iva ka folur për operacionet plastike dhe se është penduar se ka bërë gjoksin.

Ajo është shprehur se sapo të gjejë një doktor të mirë do ta shfryjë. “Unë në kohën që kam kryer ndërhyrjet estetike ato kanë qenë trend. Jam e penduar që i kam bërë, ende po e vuaj këtë gabim. Sapo të gjej momentin dhe të gjej një mjek të mirë do t’i shfryj”, u shpreh modelja.

Kujtojmë se ajo është përfolur shumë gjatë në media për lidhjen e saj me një ish deputet emrin e të cilit nuk e zbuloi asnjëherë.

Pak kohë më parë ajo tregoi se marrëdhënia e tyre kishte përfunduar dhe se tani është me dikë tjetër që i përket fushës së biznesit.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: