Connect with Us

Burak akuzon Gokhan për vënien e zjarrit/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Life Style

Burak akuzon Gokhan për vënien e zjarrit/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Mjekët shpëtojnë Xhemren. Feride mëson se Kaderit i kanë marrë një analizë kur ka shkuar në spital. Neriman përpiqet ta fshehë këtë çështje nga Ferideja. Songyl falenderon Gokhanin që i shpëtoi jetën Xhemres. Gynej bëhet xheloz kur sheh Songylin me Gokhanin. Feride shkon në spital për tu interesuar për analizat e Kaderit dhe përballet me Banun dhe bashkëshortin e saj.

Banu ka frikë se bashkëshorti i saj do mësojë të vërtetën. Defne mëson se Xhemren e kishin kyçur në tualet dhe kupton që këtë e ka bërë Buraku. Burak denoncon në polici Gokhanin sikur e ka vënë ai zjarrin. Songyl, Ejlyl, Kader dhe Meral vizitojnë Xhemren në spital.

Xhemre habitet kur mëson se Defne ka qarë për të dhe Nazan ka paguar shpenzimet e spitalit. Feride shqetësohet për Kaderin pasi nuk arrin të gjejë shkakun pse i kanë bërë analiza në shpinë. Gokhan viziton Xhemren në spital dhe kjo e fundit e falendëron që i shpëtoi jetën./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: