Connect with Us

“Korona nuk fëlliqet me femra që kanë kaluar shumë burra”/ Rudina Dembacaj i kthehet keq komentuesit

Showbizz

“Korona nuk fëlliqet me femra që kanë kaluar shumë burra”/ Rudina Dembacaj i kthehet keq komentuesit

Publikuar

-

Rudina Dembacaj është një nga personazhet më të komentuar së fundi në mediat rozë.

Ditën e djeshme aktorja  ka publikuar në Instagram një foto ku shfaqet me maskë por kjo ka bërë që komentuesit të inatosen duke bërë komente shumë negative.

Krahas fotos Rudina shkruante: “Përshëndetje corona”, duke iu referuar frikës së përhapjes së koronavirusit edhe në  vendin tonë.

Fotoja është komentuar negativisht nga ndjekësit, të cilët e kanë marrë si tallje nga ana e saj dhe nuk i kanë kursyer fjalët.

Një prej tyre i thotë se për aq kohë sa është me Markun, nuk e prek koronavirusi. Ndërsa një tjetër i thotë se virusi nuk merret me gra që kanë kaluar shumë burra.

“Korona nuk fëlliqet me femra që kanë kaluar shumë burra”, i shkruan komentuesi. Pas këtyre fjalëve sigurisht që Rudina nuk i ka kursyer një përgjigje. “Pra as mamin tënde”, shkruan aktorja.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: