Connect with Us

Marrin më shumë seç duhet përgjegjësi/ Shenjat më të forta të horoskopit

Kuriozitete

Marrin më shumë seç duhet përgjegjësi/ Shenjat më të forta të horoskopit

Publikuar

-

Gaforrja

Gaforret nuk është se marrin shumë përgjegjësi por pëlqejnë më shumë të kujdesen dhe të planifikojnë evente që kërkojnë shumë punë dhe  mund. Ata më së shumti marrin përgjegjësi pasi duan që njerëzit që i rrethojnë të jenë gjithnjë të lumtur.

Bricjapi

Nuk është nga ato shenja që marrin shumë përgjegjësi mbi supe pasi pëlqejnë që gjërat e rëndësishme t’i bëjnë në grup.

Ata janë shumë konkurrues dhe do të kujdesen që të rrëmbejnë nga ju momentin dhe t’iu sfidojnë.

Luani

Është një nga shenjat që njihet si udhëheqëse dhe si e tillë nuk ju shmanget kurrë përgjegjësive. Ata mendojnë për gjëra të mëdha dhe dëshirojnë gjëra të mëdha kështu që ata nuk presin kurrë të vijë dikush dhe të mbarojë punën e tyre.

Shigjetari

Fjala “përgjegjësi” është shumë përgjegjësi për Shigjetarin. Nuk është se ata nuk dinë të arrijnë një marrëveshje por nuk dinë t’i marrin gjërat me radhë dhe t’iu kushtojnë rëndësinë e duhur.

Dashi

Dashi merr gjithmonë përgjegjësi kur bëhet fjala për projekte të reja dhe përgjegjësi të reja. Ata i adhurojnë përgjegjësitë, i bëjnë të ndihen të rëndësishëm dhe produktiv./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: