Connect with Us

“Më bën të ndjehem më e fortë seç jam”/ Aurela Gaçe bën dedikimin e bukur për bashkëshortin e saj

Showbizz

“Më bën të ndjehem më e fortë seç jam”/ Aurela Gaçe bën dedikimin e bukur për bashkëshortin e saj

Publikuar

-

Një nga personat më të rëndësishëm në jetën e këngëtares Aurela Gaçe është bashkëshorti i saj Skerdi me të cilin ka dy vajza.

Përveçse është babai i vajzave të saj, Skerdi është mbështetësi dhe përkrahësi i saj më i madh. Aurela i bën dedikime shumë rralë por e ftuar në emisionin e Rudinës ajo ka treguar me pak fjalë se mbi të gjitha, Skerdi është njeriu që ajo dashuron.

“Ai më bën të ndjehem më e fortë seç jam, më  e mirë seç jam, ne nga Vlora i themi “të dua o qën” (qesh). Skerdi ka jetuar jashtë dhe unë jashtë. Zoti deshi që rrugët tona të bashkoheshin pikërisht këtu. Siç e thashë edhe më parë, në jemi një familje si gjithë të tjerat me uljet dhe ngritjet tona. Por nëse nuk do të ndjehesha sic ndjehem nuk do të isha kështu siç jam”, ka thënë ajo në emision./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: