Connect with Us

Modelja nga Burreli pranon lidhjen me Robert Berishën: Faleminderit për gjithë dashurinë që më ke dhënë

Showbizz

Modelja nga Burreli pranon lidhjen me Robert Berishën: Faleminderit për gjithë dashurinë që më ke dhënë

Publikuar

-

Robert Berisha është një nga këngëtarët më të komentuar përsa i përket jetës private. Pas ndarjes nga Nora Istrefi u komentua për një lidhje dashurie me modelen nga Burreli Jessica Kadiu, por Roberti e mohoi një gjë të tillë. Por së fundi modelja ka befasuar dhe surprizuar të gjithë ndjekësit në rrjetet sociale ku ka bërë një dedikim të gjatë për Robertin ku dhe rrëfen  për lidhjen me të.

Ajo gjithashtu ka shprehur dashurinë e saj për këngëtarin duke treguar se shpreson që një ditë gjërat të ndryshojnë dhe ata të jenë së bashku përgjithmonë.

“Po është e vërtetë që kam qenë në një lidhje me Robert Berishën dhe nuk e kuptoj pse duhet të fshihemi sikur kemi bërë ndonjë krim. Unë personalisht mendoj se ka diferencë të madhe ndaj të mbajturit gjërat private dhe sekret.

Jam shumë dakord që gjërat në një lidhje duhet të mbeten private por nuk mund të jem me dikë që më mban mua sekret.

Njerëzit do të gjykojnë gjithmonë dhe do të shajnë. Është diçka që nuk mund ta ndalosh.  Personazhet publikë harrojnë se janë njerëz dhe kanë nevojë për dashuri dhe gjithashtu bëjnë gabimesi çdo njeri tjetër.

E nesërmja nuk është premtuese, prandaj nuk mund të jetoj në gënjeshtër. Ndoshta e kam gabim por nuk dua t’ia di. Ne gjithmonë do të mësojmë nga gabimet. Unë jam kjo që jam dhe nuk pse të fshihem nga askush. Robert, faleminderit për të gjithë dashurinë që më ke dhënë vitin e kaluar dhe do të doja shumë që gjërat të ishin ndryshe për ne. Kjo mënyrë jetese shkatërron shumë gjëra të bukura dhe kënaqësi në jetë. Shpresoj që një ditë gjërat do të ndryshojnë dhe ne të jemi sërish bashkë. Edhe nëse nuk do të jemi unë dua më të mirën për ty. Të dua përgjithmonë. Xoxo…”, shkruan ajo në postimin e saj në Insatstory që më pas e ka fshirë.

Ndërsa pas kësaj ka publikuar sërish një postim ku shkruan: “Nëse nuk ke asgjë për të qenë falenderues, kontrollo pulsin tënd”- janë fjalët e shkruara në postimin e modeles.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT- Femra më seksi në botë/ Ndryshimet drastike që pësoi ndër vite modelja e famshme

Publikuar

-

Nga

Kelly Brooks e cila sot është 40 vjec ka qenë gjtihnjë në fokus të kopertinave më prestigjoze të modës. Fiziku dhe pamja e saj bënin që Kelly të ndizte fansat. Së fundi ajo ka qenë shumë e komentuar për shkak të ndryshimit drastic në pamjen e saj. Të gjithë nisën të komentonin për kilogramët e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Familja Beckham shpenzon miliona dollarë/ Shton në koleksion apartamentin super luksoz

Publikuar

-

Nga

david dhe victoria bekham

Familja e famshme e showbizit, Beckham, ka shtuar në koleksionin e saj një tjetër apartament luksoz. Mediat e huaja shkruajnë se apartamenti kap shifrën e 24 milionë dollarësh në Miami. Apartamenti ndodhet në godinën e quajtur “Muzeu 1000” në qytetin kryesor të Floridës dhe do të jetë rezidenca e familjes aty, pasi David ka lënë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Shoqja e ngushtë e miliarderes “thyen” rrjetin/ Gatuan në kuzhinë vetëm me të brendshme

Publikuar

-

Nga

Mikesha më e ngushtë e Kylie Jenner, Anastasia Karanikolau i ka vënë flakën rrjetit me fotot e fundit nga karantina. Bukuroshja bjonde është shfaqur super në formë dhe ka treguar linjat e saj bombastike. E veshur vetëm me të brendshme Anastasia është shfaqur duke gatuar në kuzhinë teksa ndodhet në karantinë. Krahas fotos shumë seksi […]

LEXO TE PLOTE