Connect with Us

Sherri i bujshëm mes Samanta Karavellës, Zerkës dhe Ronela Hajati/ Këngëtarja flet për herë të parë për debatin

Showbizz

Sherri i bujshëm mes Samanta Karavellës, Zerkës dhe Ronela Hajati/ Këngëtarja flet për herë të parë për debatin

Publikuar

-

Pak kohë më parë këngëtari Young Zerka ndezi një debat virtual me Samanta Karavellën i cili bëri shumë bujë në media.

Gjatë një interviste në emisionin “Shiko kush Luan”, Zerka u shpreh se Samanta nuk e meritonte famën që ka dhe se nuk do të bashkëpunonte kurrë me të.

Samanta Karavella së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “3-shat”. Ajo ka folur për projektet dhe jetën e saj dhe ndër të tjera nuk la pa përmendur dhe debatin e bujshëm që pati me Ronela Hajati dhe Young Zerka. E pyetur nga moderatorja Bora Zemani lidhur me shkakun, Samanta tha se e gjitha ishte e tepruar.

“Çfarë është bërë, është bërë! Unë e kam diskutuar pjesën time.  Mendoj se debati pas Zerkës është thelluar pa shkas. Për këtë arsye, edhe unë që rrallë reagoj s’mbaja dot më”, tha këngëtarja. Mos harrojmë se Ronela Hajati dhe Samanta kanë qenë mike të ngushta më parë, por për shkaqe që nuk dihen ato prishën marrëdhëniet me njëra-tjetrën.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: