Connect with Us

Zbulohet surpriza/ Këngëtarja e njohur shqiptare e ftuara speciale e Malumës në koncert

Showbizz

Zbulohet surpriza/ Këngëtarja e njohur shqiptare e ftuara speciale e Malumës në koncert

Publikuar

-

Këngëtari latin me famë botërore, Maluma ka nisur turin e tij në të gjithë botën.  Në datën 11 mars ai do të jetë në Athinë ku pritet të mbahet një koncert madhështor. Por surpriza thuhet se do të jetë këngëtarja Eleni Foureira e cila mesa duket do të jetë pjesë koncertit.

Këtë lajm e ka bërë vetë këngëtarja të ditur nëpërmjet një postimi në Instagram ajo na tregoi që është e ftuara speciale e Malumës.

“Mezi po pres”, shkruan Eleni. Mos harrojmë se Dita e Verës në Shqipëri do të festohet nën tingujt e muzikës së Malumës, pasi këngëtari në 14 mars do të ndezë sheshin Nënë Tereza.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: