Connect with Us

Një modele me shumë dimensione/ Kjo është vajza me format më “bombë”

Showbizz

Një modele me shumë dimensione/ Kjo është vajza me format më “bombë”

Publikuar

-

Ania Krosnika është një nga modelet tashmë më të njohura të Playboy. Para se të bëhej pjesë e modelingut, Ania në vitet e saj të adoleshencës ka qenë shahiste.

Ajo tërhoqi vëmendjen me format e saj bombastike dhe u bë pjesë e Playboy, por jo vetëm kaq. Ania iu fut edhe politikës ndonëse nuk pati shumë sukses.

Në zgjedhjet e tetorit, ku ajo u kandidua në distriktin e “Humber River—Black Creek”, në radhët e Partisë Popullore, modalja seksi grumbulloi vetëm 397 vota, por është e sigurt se në zgjedhjet e ardhshme ndoshta numri i tyre do të jetë edhe më i madh për politikanen më të re kanadeze.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: