Connect with Us

Gjiganti mediatik shkruan për Arilena Arën: “Nuk do të ishte Eurovizion pa baladën e saj”

Showbizz

Gjiganti mediatik shkruan për Arilena Arën: “Nuk do të ishte Eurovizion pa baladën e saj”

Publikuar

-

Arilena Ara u shpall fituese e Festivalit të Këngës duke u kthyer në këngëtaren që do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion.

Shaj është kënga me të cilën Arilena do të performojë në Eurovizion dhe që është pëlqyer shumë nga shikuesit e Eurovizionit në të gjithë botën.

Ditën e djeshme, gjiganti mediatik BBC ka shkruar një artikull mbi këngët më favorite dhe të pëlqyera të Eurovizionit ku mes tyre ishte dhe kënga Shaj e Arilena Arës. Më tej në artikull shkruhet se Eurovizion nuk do të ishte Eurovizion pa një baladë si kjo e Arilena Arës.

“Eurovizioni nuk do të ishte Eurovizion pa një baladë si ajo e Arilena Arës. Në këtë front Arilena Ara jep shumë. Kënga e saj titullohet “Scream” dhe performon me nota shumë të larta.

Që kur fitoi The X Factor Albania në 2013, ajo është bërë një nga yjet më të mëdha të vendit, me më shumë se 1.1 milion ndjekës në Instagram . Balada e saj “Nëntori” ka qenë gjithashtu një hit në Rusi dhe Rumani, që do të thotë se ajo do të jetë e njohur për votuesit atje.

A do të mundet James Neëman ta mposhtë atë? Jo. “Shaj” është cilësuar si një nga më të preferuarat nga shikuesit e Eurovizionit dhe duket se do të jetë pjesë e top 5”, shkruhet në artikullin e BBC.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: