Connect with Us

Kelvi Kadilli “braktis” emisionin “Ditë e re”/ Zbuloni kush do të jetë prezantuesi i ri

Showbizz

Kelvi Kadilli “braktis” emisionin “Ditë e re”/ Zbuloni kush do të jetë prezantuesi i ri

Publikuar

-

Ditën e sotme, Ajola Shehu dhe Kelvi Kadilli kanë ndarë me ndjekësit një surprizë.  Kelvi Kadilli nuk do të bashkëprezantojë më emisionin Ditë e re me Ajola Shehun pasi moderatori do të ndjekë pasionet e tjera dhe kishte angazhime që nuk lidhen me televizionin. Në emision ishte i ftuar Arjo Muça i cili do të jetë dhe prezantuesi i ri që do të zëvëndësojë Kelvin.

“Do të nis një angazhim të ri, që nuk ka lidhje me televizionin, por me biznesin. Lidhet me pasionin tim të ri, prandaj pas mbledhjeve të shumta me stafin, vendosëm të gjenim një figurë mashkullore që të më zëvendësonte mua.”-është shprehur Kelvi sipas “News31.al”

Kështu, duke nisur prej ditës së hënë, Kelvi Kadillin nuk do ta shohim më në ekran dhe krah Arjolës në “Ditë e Re” do të kemi tashmë Arjon Muçën.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: