Connect with Us

Mesude mëson se Kemali i ka dhuruar këpucët Ejlyl/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Trendi Sot

Mesude mëson se Kemali i ka dhuruar këpucët Ejlyl/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Songyl ndihmon Gynejin të shesë në treg. Ata ia mbathin kur shohin policinë. Mes Songylit dhe Gynejt nisin shkëndijat e një dashurie. Banu i thotë Kaderit se do ta marrë në shtëpi por bashkëshorti i saj Sedati nuk do e marrë vesh që ajo është vajza e saj. Neriman e ka futur Feriden në një kurth që ta heqin nga puna për shpërdorim detyre.

Feride zihet me Banun dhe nuk pranon që ajo ta marrë Kaderin. Kader mbron të ëmën dhe pranon çdo kusht të saj. Ejlyl shkon në shtëpi dhe i bërtet Kemalit për dhuratën që i bëri. Mesude tronditet kur mëson se dhurata e Kemalit ka qenë për Ejlylin. Ajo kupton që Ejlyli ka thënë të vërtetën. Mesude i drejton thikën Kemalit dhe tenton ta vrasë.

Ejlyl vrapon rrugës zbathur dhe lëndon këmbën. Serkan kujdeset për Ejlylin. Gynej i propozon Songylit por ajo nuk ia ka falur shpifjen që bëri ndaj saj dhe vajzave ditën kur përfunduan në burg. Songyl mëson se Banu do e marrë Kaderin dhe i thotë se ajo po e përdor. Kader nuk e dëgjon Songylin pasi dëshiron të jetojë me nënën me çdo kusht.

Mesude shkon në dyqan për t’u interesuar për këpucët por Kemal ka bërë një plan për të dalë i pafajshëm. Banu i tregon Sedatit se e gjeti personin që do të japë palcën dhe i kërkon ta birësojnë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: