Connect with Us

Modelja seksi i shprehu dashurinë publikisht/ Robert Berisha nuk iu reziston dot fotove të fundit të Norës

Showbizz

Modelja seksi i shprehu dashurinë publikisht/ Robert Berisha nuk iu reziston dot fotove të fundit të Norës

Publikuar

-

Modelja e njohur dhe e komentuar shumë në media Jessica Kadiu, i befasoi të gjithë ku deklaroi se kishte qenë në një lidhje dashurie me Robert Berishën dhe i shprehu publikisht dashurinë këtij të fundit.

“Po është e vërtetë që kam qenë në një lidhje me Robert Berishën dhe nuk e kuptoj pse duhet të fshihemi sikur kemi bërë ndonjë krim. Unë personalisht mendoj se ka diferencë të madhe ndaj të mbajturit gjërat private dhe sekret. Jam shumë dakord që gjërat në një lidhje duhet të mbeten private por nuk mund të jem me dikë që më mban mua sekret.

Njerëzit do të gjykojnë gjithmonë dhe do të shajnë. Është diçka që nuk mund ta ndalosh.  Personazhet publikë harrojnë se janë njerëz dhe kanë nevojë për dashuri dhe gjithashtu bëjnë gabimesi çdo njeri tjetër. E nesërmja nuk është premtuese, prandaj nuk mund të jetoj në gënjeshtër. Ndoshta e kam gabim por nuk dua t’ia di. Ne gjithmonë do të mësojmë nga gabimet.

Unë jam kjo që jam dhe nuk pse të fshihem nga askush. Robert, faleminderit për të gjithë dashurinë që më ke dhënë vitin e kaluar dhe do të doja shumë që gjërat të ishin ndryshe për ne. Kjo mënyrë jetese shkatërron shumë gjëra të bukura dhe kënaqësi në jetë. Shpresoj që një ditë gjërat do të ndryshojnë dhe ne të jemi sërish bashkë. Edhe nëse nuk do të jemi unë dua më të mirën për ty. Të dua përgjithmonë. Xoxo…”, shkruan ajo në postimin e saj në Insatstory që më pas e ka fshirë.

Së fundi ish bashkëshortja e Robertit, këngëtarja Nora Istrefi ka publikuar disa foto ku shfaqet shumë seksi dhe Roberti nuk i ka rezistuar pa i pëlqyer fotot e saj.

Ndërkohë komentuesit kanë vërshuar me komentet ku i kujtojnë këngëtarit se çfarë ka humbur. “Besoj që Roberti edhe në ëndërr të sheh”, i shkruan një prej komentuesve.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: