Connect with Us

“Do bëj diçka që nuk e ka bërë njeri”/ Shefi i kuzhinës tregon për planet e dasmës

Showbizz

“Do bëj diçka që nuk e ka bërë njeri”/ Shefi i kuzhinës tregon për planet e dasmës

Publikuar

-

Shefi i njohur i kuzhinës Alfio Rrotani dhe moderatorja Fatma Methasani para pak javësh u bënë prindër të një djali të cilën e quajtën Noah.

Në një intervistë për emisionin “Lart e Poshtë” Alfio ka treguar se do të rikthehet në ekran së bashku me Fatmën dhe djalin por gjithashtu ka treguar planet për martesë.

Ai është shprehur se ende nuk ka të ardhura të mjaftueshme për të realizuar një dasmë ashtu siç e kanë ëndërruar ndaj dhe kjo është arszeja pse kanë pritur për kaq kohë, si dhe dëshiron që të rritet dhe pak djali që të jetë ai që do i japë unazat mamit dhe babit.

“Kur të jem në rregull nga ana financiare, kur të jem super i sigurt, kur e di që do të bëj diçka të veçantë që s’e ka bërë njeri deri më sot… Fundja është kujtim që të ngelet gjithë jetën dhe pres që të më rritet dhe pak çuni, se kam qejf që çuni të m’i sjelli unazat.”- rrëfeu Alfio, i cili gjithashtu ka rrëfyer se dëshiron që në të ardhmen të ketë edhe një vajzë”, është shprehur Alfio. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme. /CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Andi Vrapi 🤞 (@andivrapii) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: