Connect with Us

Gynej bën veprimin surprizues për Songyl/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë në serialin “Lule të vetmuara”

Life Style

Gynej bën veprimin surprizues për Songyl/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Feride ndihet keq që vajzat e jetimores vazhdojnë të vuajnë. Toprak i qëndron pranë dhe i kujton që ajo ka bërë shumë për to. Tefik blen makinë të re me paratë e Xhemresë. Kader i kërkon Xhemresë t’i qëndrojë pranë Songylit pasi ajo të largohet. Gynej ndihet fajtor për dramën që ka kaluar Songyl. Kemal vendos të ndahet nga Mesude por ajo e fal sërish duke menduar se ai është i pafajshëm.

Madje Mesude i kërkon të falur Kemalit. Kemal kërkon që edhe Ejlyli t’i kërkojë të falur përndryshe nuk kthehet në shtëpi. Mesude shkon në shkollë dhe i thotë Ejlylit t’i kërkojë falje Kemalit. Ejlyl nuk pranon. Kader nis një jetë të re në shtëpinë e Banus. Gynej vendos t’i dëshmojë Songylit se është penduar. Ai bën një lajmërim në shkollë ku i kërkon falje Songylit, Ejlylit, Kaderit dhe Meralit.

Drejtori vendos të dënojë me thyerje disipline Gynejin, Serkanin dhe Xhenkun. Xhenk nxehet me Gynejin dhe ofendon Songylin. Gynej i gjuan me grusht Xhenkut. Kader i kërkon falje Derinit që e la tek thasët e miellëve. Konvikti i jetimores merr ankesë pasi një vajzë është dhunuar nga familja mbrojtëse. Kader tronditet kur mëson se Kemali është shofer në familjen e re të saj./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: