Connect with Us

“Kështu dua të martohem”/ Oriola Marashi tregon fustanin e nusërisë dhe nuk është aspak ashtu siç mendoni

Showbizz

“Kështu dua të martohem”/ Oriola Marashi tregon fustanin e nusërisë dhe nuk është aspak ashtu siç mendoni

Publikuar

-

Oriola Marashi është një nga modelet më të komentuara së fundi në media. Modelja ndodhet në Turqi ku dhe po punon për projektet e saj më të reja në lidhje me fushën e modelingut.

Ashtu siç ka treguar edhe më parë një nga modelet e saj më të preferuara është Bella Hadid.

Oriola ka publikuar në Instastoryn e saj një foto të Bellas e cila është veshur me një fustn nusërie ku pjesa e gjoksit është tërësisht transparente. Si mbishkrim  Oriola shpreh: “Kështu dua të martohem”, duke qeshur.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT- Femra më seksi në botë/ Ndryshimet drastike që pësoi ndër vite modelja e famshme

Publikuar

-

Nga

Kelly Brooks e cila sot është 40 vjec ka qenë gjtihnjë në fokus të kopertinave më prestigjoze të modës. Fiziku dhe pamja e saj bënin që Kelly të ndizte fansat. Së fundi ajo ka qenë shumë e komentuar për shkak të ndryshimit drastic në pamjen e saj. Të gjithë nisën të komentonin për kilogramët e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Familja Beckham shpenzon miliona dollarë/ Shton në koleksion apartamentin super luksoz

Publikuar

-

Nga

david dhe victoria bekham

Familja e famshme e showbizit, Beckham, ka shtuar në koleksionin e saj një tjetër apartament luksoz. Mediat e huaja shkruajnë se apartamenti kap shifrën e 24 milionë dollarësh në Miami. Apartamenti ndodhet në godinën e quajtur “Muzeu 1000” në qytetin kryesor të Floridës dhe do të jetë rezidenca e familjes aty, pasi David ka lënë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Shoqja e ngushtë e miliarderes “thyen” rrjetin/ Gatuan në kuzhinë vetëm me të brendshme

Publikuar

-

Nga

Mikesha më e ngushtë e Kylie Jenner, Anastasia Karanikolau i ka vënë flakën rrjetit me fotot e fundit nga karantina. Bukuroshja bjonde është shfaqur super në formë dhe ka treguar linjat e saj bombastike. E veshur vetëm me të brendshme Anastasia është shfaqur duke gatuar në kuzhinë teksa ndodhet në karantinë. Krahas fotos shumë seksi […]

LEXO TE PLOTE