Connect with Us

Modeli që u përfol si i dashuri sekret i Zogut të Tiranës/ Flet për herë të parë pasi doli në përgjime: Ja e vërteta mes nesh

Showbizz

Modeli që u përfol si i dashuri sekret i Zogut të Tiranës/ Flet për herë të parë pasi doli në përgjime: Ja e vërteta mes nesh

Publikuar

-

Pak kohë më parë në përgjimet e Zogut të Tiranës doli dhe emri i modelit Franci. Sot ai ka qenë i ftuar në emisionin Pop Culture ku ka treguar të vërtetën e marrëdhënies së tij me Zogun pasi u përfol si i dashuri i tij sekret.

Nisur nga përfshirja e Francit në këtë skandal Dojna dhe Kilda kanë patur disa pyetje për modelin. Çfarë lidhje ka patur ai me Zogun, a ka ende kontakt, po me prokurorinë ç’ndodhi dhe a janë të vërteta ato biseda. “Përsa i përket pjesës së përgjimeve apo atyre që ka nxjerrë media përderisa nuk kam reaguar do të thotë që asgjë nga ato nuk është e vërtetë.

“Thjesht e kam patur mik nga puna që kam bërë dikur, se kam qenë menaxher në një club ku punonte ai. Thjesht kishim miqësi si je si kalon p jo çfarë ka dalë.

Gazetarët thjesht mund të kapin momente dhe fragmente sipas dëshirës së tyre për të më prishur imazhin, por kjo gjë nuk më ka ndikuar fare unë kam drejtimin tim dhe jam në rrgeull me veten. Gazetarët për lajme çfarë nuk sajojnë dhe për të tërhequr më shumë vëmendje nxjerrin të tilla lajme”, ka thënë ai gjatë intervistës./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: