Connect with Us

“Na çave trapin, e paaftë”/ Plas sherri mes analistit dhe moderatores

Showbizz

“Na çave trapin, e paaftë”/ Plas sherri mes analistit dhe moderatores

Publikuar

-

Mes prezantueses së njohur italiane, Barbara d’Ursos dhe analistit Vittorio Sgarbi, ka patur përplasje gjatë emisionit “Non è la D’Urso”. Shkak i sherrit që kaloi në ofendime, u bë një batutë e Sgarbit, teksa fliste për një nga të ftuarat, si e rekomanduar nga Berluskoni, përmendi edhe Barbara D’Urso si një ndër bjondet e preferuara të ish-kryeministrit italian.

“Po cfare thua, po pse i shpik këto gjera”, i tha prezantuesja.Sgarbi: Ai me tha është bjonde, më ka thënë edhe për ty, është një vajze e bukur D’urso. Barbara d’Urso: Për sa kohë që bëni shaka, bëni shaka, por atëherë kur më përmendni mua, atëherë zemërohem.

Sgarbi: Dhi, e paaftë. Shko dhe q.. ti dhe jeta jote e padobishme. Pas kësaj, prezantuesja i kërkoi analistit te largohej nga emisioni, por ai vazhdoi: “Na çave trapin, Ik ti, unë nuk largohem, boll na predikove”. D’Urso: Ti nuk mund të vish këtu në emision dhe të thuash faktet e tua./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: