Connect with Us

Nuk heqin dorë nga dashuria/ Këto shenja horoskopi janë gati për gjithçka

Kuriozitete

Nuk heqin dorë nga dashuria/ Këto shenja horoskopi janë gati për gjithçka

Publikuar

-

Dashi

Dashi e kupton atë që u nevojitet dhe nuk janë ata që duhet të tërhiqen kaq lehtë. Ata janë shenja më e besueshme, më e vështirë dhe më e fortë e zodiakut. Ata do të punojnë më shumë dhe do të bëjnë gjithçka dhe gjithçka për të shpëtuar marrëdhënien.

Bricjapi

Bricjapët janë në përputhje me veten dhe njerëzit e tjerë. Ata nuk mashtrohen duke bërë premtime të rreme në rast se nuk mund t’i mbajnë ato dhe ata vazhdimisht do të jenë atje për të dashurit e tyre. Në rast se ata përballen me disa pengesa në marrëdhëniet e tyre, ata do të përpiqen të zgjidhin situatën. Nuk ka rëndësi në rast se duket sikur gjithçka do të humbet, Bricjapët do të vazhdojnë të bëjnë përpjekje. Ata janë njerëz të ndershëm, të devotshëm dhe preferojnë të mos mashtrojnë të tjerët.

Demi

Individët e Demit janë të njohur se janë të kujdesshëm dhe të moderuar. Në rast se ata përqendrohen në diçka, kjo ndodh sepse ndjehen të fortë për të. Përkundër presionit dhe vuajtjeve, Demi do të mbajë çdo agoni në mënyrë që t’i bëjë gjërat të funksionojnë. Ata do të forcojnë këmbët në tokë dhe nuk do të lëvizin lehtë duke u ndarë. Në rast se ata janë të lumtur me ju, ata nuk do të marrin pjesë me ju. Kjo shenjë e zodiakut përpiqet të përqëndrohet në ndjenjën dhe romancën./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: