Connect with Us

“Pas divorcit mendoja se nuk vleja si nënë dhe si grua”/ Aktorja shqiptare rrëfen periudhën më të errët të jetës

Showbizz

“Pas divorcit mendoja se nuk vleja si nënë dhe si grua”/ Aktorja shqiptare rrëfen periudhën më të errët të jetës

Publikuar

-

Ish-missi dhe aktorja Arjola Demiri ka arritur të ketë shumë sukses në karrierës e saj.  Ajo u bë pjesë e filmit të fundit të Ermal Mamaqit, I love Tropoja.

Si asnjëherë më parë Arjola ka rrëfyer detajet e jetës private teksa ishte e ftuar në emisionin Ftesë në 5.

Aktorja tha se ishin disa vite shumë të vështira për të ku ra në depresion të thellë dhe nuk po gjente dritën e shpresës. Ajo tregoi se humbi vetëbesimin tek vetja, duke menduar se nuk vlente si nënë dhe si grua, pas ndarjes nga i shoqi.

“Kam pasur shumë momente kur kam thënë nuk bëj. Mendoja se nuk vleja si nënë, si grua, si shoqe por kjo është pjesë e të kaluarës në fazën kur isha futur në atë depresionin tim të thellë. Ku nuk po gjeja rrugëdalje, atë dritën time të shpresës. Kam përshtypjen se me familjarët e mi, prindërit e mi e kam superuar më së miri.

Ata kanë besuar tek unë në atë periudhë më shumë sesa unë besova tek vetja, por flasim për vitin 2003-2015. Kanë qenë vite të vështira psikologjikisht për mua”, tha ajo.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: