Connect with Us

Aventurat e dashurisë të Boris Johnson/ Dy martesa, tre lidhje sekrete dhe s’dihet numri i fëmijëve

Showbizz

Aventurat e dashurisë të Boris Johnson/ Dy martesa, tre lidhje sekrete dhe s’dihet numri i fëmijëve

Publikuar

-

Carrie Symonds ka bërë të ditur se po pret një fëmijë nga i fejuari i saj Boris Johnson i cili ka përvoja jo të pakta me fëmijët.

Sipas Daily Mail edhe pse ende nuk është konfirmuar numri i fëmijëve të tij thuhet se kryeministri britanik ka 5 fëmijë. Shumë prej jush tashmë e dinë, por për miqtë e mi që ende nuk e dinë këtë, ne u fejuam në fund të vitit të kaluar dhe kemi një foshnje që pritet të vijë në jetë në fillim të verës”, shkroi ajo.

Kryeministri britanik njihet për lidhjet e shumta dhe aventurat. Raportohet se kryeministri britanik ka pasur 2 martesa, 3 afera dhe së paku 5 fëmijë. Martesa e tij e parë ishte në moshën 23-vjeçare me Allegra Mostyn-Owen në 1987 dhe përfundoi 6 vjet më vonë, pasi ai kishte edhe një lidhje të fshehtë me Marina Wheeler.

Ai u martua me Marina dhe gjatë 25 viteve me të, ai kishte edhe 3 lidhje të tjera jashtëmartesore. Johnson kohët e fundit përfundoi divorcin e tij me ish-gruan Marina Ëheeler, me të cilën ka dy vajza dhe dy djem./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: