Connect with Us

“Babai punoi 30 vite në ndërtim, kurse mami rriti 10 fëmijë”/ Loredana merr çmimin e rëndësishëm dhe bën dedikimin prekës për prindërit

Showbizz

“Babai punoi 30 vite në ndërtim, kurse mami rriti 10 fëmijë”/ Loredana merr çmimin e rëndësishëm dhe bën dedikimin prekës për prindërit

Publikuar

-

Reperja Loredana Zefi tanimë njihet edhe jashtë kufijve të Shqipërisë. Loredana është bërë pjesë e shumë eventeve të rëndësishme muzikore ku ka marrë  dhe çmime.

Së fundi reperja ka qenë pjesë e ndarjeve të çmimeve “Sëiss Music Aëards” ku edhe u shpërblye me “Best Breaking Act”. Pasi u ngjit në skenë, ajo mbajti edhe një fjalim prekës. “Babai im ka punuar në ndërtim për 30 vite, kurse mami ka rritur 10 fëmijë. Ne jemi 10 fëmijë dhe është mrekulli. Mami është në shtëpi tani dhe nuk erdhi sepse ka frikë nga coronavirusi, ndërsa pjesëtarët e tjerë të familjes i kam këtu. Dua t’i them që jam shumë e lumtur. Unë tani mund të shkoj ku të dua me para, por nuk është stili im. Do mbaroj fjalimin dhe do marr rrugë të gjatë për në shtëpi ku jam gjithmonë e lumtur. Faleminderit”, u shpreh ajo. Në sallë përveç familjes ishte dhe reperi Zuna, me të cilin përflitet prej kohêsh që ka një  lidhje.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: