Connect with Us

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Shenjat më me fat në dashuri dhe në punë

Kuriozitete

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Shenjat më me fat në dashuri dhe në punë

Publikuar

-

Ujori
Muaji Mars hap perspektiva të reja për ju. Gjithçka është e mundur, me kusht që të punoni në drejtimin e duhur. Do të mbështeteni nga Saturni dhe Urani, kështu që përgatituni për një ndryshim të madh. Deri në ditën 23, është në interesin tuaj më të mirë të forconi rezultatet aktuale. Në punë, ju duhet të konsolidoni pozicionin tuaj. Para se të niseni për një aventurë të re, duhet të konsolidoni ato që keni arritur deri më tani. Pas ditës 23, horoskopi për Mars 2020 ju fton të punoni për qëllime të reja. Nga mesi i marsit, gjërat do të zhbllokohen. Moti do të bëhet më i qetë. Në jetën tuaj të dashurisë, merrni mbështetje nga Venusi dhe Mërkuri. Ju e dini se si të komunikoni në mënyrë efektive, jeni të vëmendshëm.

Peshqit

Horoskopi për muajin Mars 2020 tregon që në njërën anë ekziston Dielli i cili stabilizohet në shenjë deri në ditën e 20-të. Nga ana tjetër, ekziston edhe mbështetja e Mërkurit në të cilën mund të mbështeteni. Planeti ka një ndikim të mirë në jetën tuaj sociale, emocionale dhe sentimentale. Pastaj Venusi në Demi sjell një energji dhe pozitivitet të bukur. Në përgjithësi, ju po ecni drejt më të mirëve. Situata juaj do të përparojë dhe përmirësohet në javët e ardhshme. Mos ngurroni të shprehni lidhjen tuaj për të dashurit tuaj dhe shijoni këtë muaj në një mënyrë të pakujdesshme. Venusi dhe Marsi në harmoni gjithashtu ju bëjnë më të sigurt. Ju ndjeheni aq mirë me veten, saqë gjithashtu keni më shumë sharm dhe karizëm.

Dashi

Horoskopi për muajin Mars 2020 premton të jetë dinamik! Ju keni fatin të përfitoni nga shumë planetë që do të jenë në favorin tuaj. Nga pikëpamja profesionale, mos hezitoni të shikoni larg dhe të jeni ambicioz në studimet dhe punën tuaj. Ju punoni shumë, por gjithashtu do të lodheni më shpejt nga sa mendoni. Marsi ndonjëherë ju bën agresiv, përpiquni të mos ju antagonizoni juve që mund të dëshmojnë se janë një burim i çmuar për të ardhmen. Nëse ndiheni të gatshëm të angazhoheni, ka të ngjarë që ju të gjeni personin që po kërkoni. Ndërsa ata që janë tashmë në çift do të jenë në gjendje të besojnë në një gjendje më të mirë sentimentale. Gjërat do të fillojnë të ndryshojnë shpejt, nuk është koha për të vonuar, por për të analizuar shpejt dhe mirë ngjarjet.

Luani

Urani sjell ndryshime të rëndësishme në jetën tuaj, ndërsa Dielli ju shtyn të kërkoni më shumë liri. Si në fushën profesionale ashtu edhe në atë personale, ju duhet të përshtateni me ngjarjet dhe të mos shpresoni të jeni në gjendje të arrini atë që keni në mendje me çdo kusht. Disa vendosen direkt nga ju, ndërsa të tjerët imponohen nga ngjarjet e papritura të jetës. Do të ketë ide të mira, projekte novatore, por ki kujdes që mos ta lejoni veten të ndikohet shumë nga Marsi, duke besuar se jeni i pashtershëm. Mësoni të menaxhoni forcën tuaj përndryshe do të lodheni. Përqendrohuni më shumë në veten tuaj dhe atë që dëshironi, tani që përfundimisht mundësitë për veprim kanë filluar të zhvillohen. Keni tendencë të komplikoni atë që mund të jetë më e thjeshtë: të qëndroni në këmbë dhe të merrni jetën në anën e ndritshme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: