Connect with Us

Kujdesuni për shëndetin tuaj/ Këto janë shenjat e horoskopit që do të kenë probleme gjatë muajit Mars

Kuriozitete

Kujdesuni për shëndetin tuaj/ Këto janë shenjat e horoskopit që do të kenë probleme gjatë muajit Mars

Publikuar

-

Dashi

Në fundin e muajit, kur hëna e re do të ndikojë në shenjën tuaj, do të keni një mundësi të ndryshoni rutinën tuaj.

Demi

Meditoni për rutinat, zakonet dhe aspiratat që nuk ju shërbejnë më. Do të ndjeheni më pak të shqetësuar dhe më të përqendruar në aftësinë tuaj për t’u përgatitur për atë që qëndron përpara, duke forcuar energjinë dhe forcën tuaj (emocionalisht, mendërisht dhe fizikisht).

Dashuria: Falë Venusit të orientuar drejt marrëdhënieve që kalon në shenjën tuaj nga 4 Mars deri në 3 Prill, do të frymëzoheni të vendosni kënaqësinë tuaj së pari.

Binjakët

Nga data 9 Mars hëna e re do të jetë në shtëpinë tuaj dhe nuk do të jetë shumë produktive. Duhet të kujdesin shumë për shëndetin tuaj para se të jetë shumë vonë.

Gaforrja

Shëndeti here pas here do jete delikat. Dhimbja e kokës dhe e barkut mund t’iu bëjnë te vuani. Po e pate qe situata nuk qetësohet flisni me mjeket.

Luani

Gjendja shëndetësore ka për te qene e qëndrueshme ne pjesën me te madhe te kohës, megjithatë do bëni mire te mbroheni nga ndryshimet e temperaturave dhe te relaksoheni here pas here.

Virgjëresha

Gjendja shëndetësore do jete e mire. Nuk do keni me as dhimbje mesi apo kockash si me pare. Ne planin financiar do ju duhet te bëni edhe sakrifica për ta mbajtur gjendjen sa me te qëndrueshme. Do jete pak e vështirë për t’i bere balle tundimit, por jo e paarritshme.

Peshorja

Shëndetin duhet ta keni nen kujdes sidomos javët e para. Mund te prekeni nga virozat e stinës, mund te keni probleme nga stomaku ose nga shpina.

Akrepi

Gjendja shëndetësore ka për te qene e mire dhe nuk do keni asnjë lloj shqetësimi. Edhe ata qe vuajnë nga stomaku do ndihen me te qete.

Shigjetari

Shëndeti nuk do jete ne gjendjen me te mire te mundshme. Mund te vuani nga pagjumësia dhe mund te keni dhimbje koke.

Bricjapi

Shëndetin mos e lini pas dore për asnjë moment sepse situata mund t’ia dale jashtë kontrollit atëherë kur nuk do e prisni. Kujdes me tepër duhet te bëjnë ata qe kane probleme me veshkat dhe stomakun.

Ujori

Gjendja shëndetësore nuk ka për te qene e mire. Do vuani nga migrena, do keni dhimbje shpine, dhimbje barku, etj.

Peshqit

Shëndeti here pas here do ketë shqetësime te vogla, por asgjë për t’u alarmuar. Mire do jete qe here pas here te çlodheni dhe te mundoheni te shmangni stresin./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: