Connect with Us

Mesude tenton të bëjë vetëvrasje/ Zbuloni se ç’do ndodhë të hënën në serialin “Lule të vetmuara”

Trendi Sot

Mesude tenton të bëjë vetëvrasje/ Zbuloni se ç’do ndodhë të hënën në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Songyl miqësohet me Gynejin. Gokhan sillet ashpër me Xhemren dhe i tregon se nëna e saj e torturonte nënën e tij kur ajo punonte pastruese. Xhemre mërzitet nga ato që mëson dhe nëna e Gokhanit i qëndron pranë. Neriman ia lë fajin Ferides për ankesën në jetimore. Feride ndihet në faj dhe Toprak i qëndron pranë gjatë kësaj periudhe të vështirë.

Kader i tregon Ejlylit se Kemali është bërë shofer. Defne porosit pica vetëm që të shohë Gokhanin. Ajo e fton Gokhanin në shtëpi por Nazani e përzë. Nazani urdhëron Defnen të mos bëhet shoqe me njerëz jo të rangut të tyre por Defne e kundërshton. Mesude tenton të bëjë vetëvrasje. Byshra thërret Ejlylin por këtë të fundit nuk e lejojnë të dalë nga jetimorja në mes të natës.

Meral telefonon Feriden dhe me të marrë vesh lajmin ajo niset për në jetimore. Ejlyl dhe Feride shkojnë në shtëpinë e Mesudes dhe e shpëtojnë para se ajo t’i japë fund jetës. Mesude i lutet Ejlylit t’i kërkojë falje Kemalit. Ejlyl e detyruar pranon dhe i vë të ëmës një kusht. Ajo kërkon që ato së bashku të kalojnë një ditë të lumtur pa Kemalin.Ejlyl shkon në piknik me nënën dhe motrën. Tefik vendos t’i tregojë të vërtetën Xhemres./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: