Connect with Us

Përdoruese të marihuanës dhe alkoolit/ Profili ku mund të gjeni kriminelet më të bukura në botë

Kuriozitete

Përdoruese të marihuanës dhe alkoolit/ Profili ku mund të gjeni kriminelet më të bukura në botë

Publikuar

-

Në Instagram dhe Twitter ekziston një profil dedikuar vajzave të bukura të arrestuara, ku postohen fotot e tyre pas arrestimit. Profili ka rreth 200 000 ndjekës që shijojnë fotot e bukurosheve që janë ndaluar nga policia kryesisht për zotërim marijuane dhe për drejtim makine në gjendje të dehur.

Profili “Mugshawtys” menaxhohet nga një elektricist 24-vjeçar nga Kalifornia, Josh Jeffrey, i cili thotë se fotot ia dërgojnë vetë vajzat. “Më vijnë 15-20 foto në ditë.

Unë hedh një foto në ditë, bashkë me arsyen e ndalimit”, tregon i riu për “New York Post”. “Nëse dikush më kërkon që ta heq foton e saj, e heq menjëherë nga faqja pa diskutime. Nuk postoj asgjë pa dakordësinë e vajzave”, shton 24-vjeçari.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: