Connect with Us

Rrjeti bën të “vdekur” Era Istrefin/ Pas zhurmës së madhe të fansave, reagon Nora

Showbizz

Rrjeti bën të “vdekur” Era Istrefin/ Pas zhurmës së madhe të fansave, reagon Nora

Publikuar

-

Prej kohësh këngëtarja shqiptare e njohur dhe ndërkombëtarisht Era Istrefi nuk është aktive në rrjetet sociale.

Kjo ka mërzitur jashtëzakonisht shumë fansat dhe ndjekësit e saj të cilët kanë shkruar në postimin e saj të fundit, RIP.

Disa prej fansave kanë shpjeguar se këtë shprehje e kanë shkruar për faktin që ajo prej muajsh nuk është bërë aktive as në rrjetet sociale as në muzikë dhe ndihen shumë të mërzitur për këtë fakt.

Ka patur dhe nga ata që kanë menduar vërtetë se Era mund të kishte ndërruar jetë. Lajmi.net ka kontaktuar Nora Istrefin e cila është shprehur se në këto lajme nuk ka asgjë të vërtetë dhe se motra e saj është shëndoshë e mirë. Vetë Era nuk ka reaguar akoma për të sqaruar një herë e mirë situatë.

 

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: