Connect with Us

Video që u bë virale/ I preku të pasmet fanses, Getinjo sqaron të vërtetën

Showbizz

Video që u bë virale/ I preku të pasmet fanses, Getinjo sqaron të vërtetën

Publikuar

-

Pak muaj më parë një vidoe ku Getinjo shfaqej duke prekur të pasmet e një vajze në club u bë virale. Veprimi i tij u komentua shumë në mediat rozë dhe shumë prej tyre e kritikuan.

Gjatë një interviste për “Prive”, Getinjo u shpreh se mediat e ekzagjeruan pasi ai nuk njihej fare me modelen. Madje nëse shihet me kujdes videoja edhe vajza  nuk është aq e “pafajshme”.

&nbsp

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RAPSHQIP (@rapshqipcom) on

“U bë e madhe ajo video, e tepërt. Unë isha në club, duke dalë nga skena dhe më doli para një vajzë, e preka për t’i thënë largohu. Ia preka pak prapanicën, por nuk e preka me atë qëllim. Nuk është ndonjë problem për mua se jam single, por u bë e madhe ndërkohë që nuk e njoh atë vajzë lozonjare”, u shpreh reperi. Me këtë përgjigje, Getinjo tregoi edhe statusin e tij aktual.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: