Connect with Us

“Bëhu goc për shtëpi”/ Mami i Rita Orës bën komentin e papritur në foton provokuese të këngëtares

Showbizz

“Bëhu goc për shtëpi”/ Mami i Rita Orës bën komentin e papritur në foton provokuese të këngëtares

Publikuar

-

Këngëtarja Rita Ora ndan me fansat momente të ndryshme nga përditshmëria e saj, duke mos kursyer asnjë foto apo video që realizon.

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare ka publikuar së fundmi disa poza ku shfaqet me një veshje paksa ekstravagante. Ajo mban veshur një bluzë që i nxjerr jashtë gjithë shpinën dhe nuk mban reçipeta.

Pozat e saj janë pëlqyer dhe komentuar me mijëra herë, e në sy bie edhe komenti i mamasë, Verës. Kjo e fundit herë pas here komenton në foton e Ritës e madje në gjuhën shqipe.

“Yeyyy Rit Hajde mu bo qike e shpise tash 😂”, shkruan Vera.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: