Connect with Us

Dajana Shabani tregon për herë të parë arysen e divorcit: Nuk ia fala dot

Showbizz

Dajana Shabani tregon për herë të parë arysen e divorcit: Nuk ia fala dot

Publikuar

-

Moderatorja Dajana Shabani është komentuar shumë në mediat rozë për ndarjen e saj nga ish bashkëshorti si dhe për lidhjen me boksierin Kamer Malokun.

Së fundi ajo ka qenë e ftuar në emisionin Kojshia shoë, ku dhe për herë të parë ka treguar arsyen e ndarjes nga ish bashkëshorti.

Dajana tha hapur se ish-bashkëshorti i ka tradhtuar dhe ajo nuk ka mundur ta falë. “Po e them për herë të parë. Ai më tradhtoi dhe unë nuk e fal dot tradhtinë”, tregoi moderatorja. Nga martesa e parë, Dajana Shabani ka një vajzë shumë të ëmbël të quajtur Malena.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: