Connect with Us

E ngacmoi në rrjetet sociale/ Tayna komenton në foton e yllit të Real Madrid

Showbizz

E ngacmoi në rrjetet sociale/ Tayna komenton në foton e yllit të Real Madrid

Publikuar

-

Pak kohë më parë në media u përfol shumë për një flirt mes futbollistit Vinicius Junior dhe reperes Tayna.

Ylli i Real Madridit e shprehu simpatinë e tij për reperen dhë gjatë një interviste Tayna zbuloi dhe mesazhet që futbollisti i dërgonte shpesh në Instagram.

Vinicius Junior publikoi në Instastory, pjesë nga kënga e reperes shqiptare, “Sicko” dhe herë pas here i komenton në postimet që ajo bën në Instagram.

Së fundi Tayna ka qenë ajo që ka komentuar në foton e Vinicius pas ndeshjes së Real Madrid dhe Barcelonës.

Ajo ka komentuar me një emoji me dy duar në shenjë përgëzimi për fitoren e Realit.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

U martua me miliarderen kineze/ Modeli shqiptar në ndihmë të Shqipërisë

Publikuar

-

Nga

Modeli shqiptar Rolando Lekaj ka vendosur të ndihmojë Shqipërinë në këto ditë të vështira ku të gjithë po përballen me Coronavirusin. I martuar prej dy vitesh me biznesmenen shumë të fuqishme miliardere nga Kina, me të cilën ka edhe një djalë, ka treguar se të dy kanë vendosur të dërgojnë 200 mijë maska drejt Shqipërisë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ditët plot dashuri të Ajkës dhe Xhensila Myrtezajt në karantinë/ Këngëtarja publikon videot e ëmbla me të bijën

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar Xhensila Myrtezaj, ka treguar se si po e kalon këtë periudhë izolimi në shtëpinë e saj së bashku me Besin dhe Ajkën. Xhensila ka publikuar disa video ku shihet duke luajtur me Ajkën e vogël e cila duket se argëtohet shumë me prindërit e saj. Në njërën nga […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ditëlindja e veçantë e Turjan Hyskës në karantinë/ Orinda Huta i bën urimin romantik

Publikuar

-

Nga

Sot, moderatori dhe producenti Turjan Hysko feston 35 vjetorin e tij të linjdes dhe në këtë ditë të vecantë për të ka marrë shumë urime e surpriza nga miqtë e familjarët e tij. Edhe pse në karantinë, Turjani ka publikuar një video në Instastory ku tregon se si miqtë e familjarët i kënduan këngën e […]

LEXO TE PLOTE