Connect with Us

“Edhe ti ke rënë në dashuri me një grua të martuar”/ Graciano “shpërthen” ndaj Edi Manushit

Showbizz

“Edhe ti ke rënë në dashuri me një grua të martuar”/ Graciano “shpërthen” ndaj Edi Manushit

Publikuar

-

Ditën e djeshme në rubrikën “Në trotuar”, ka patur një debat mes Graciano Taganit dhe Edi Manushit. Teksa kanë folur rreth temës së lidhjes me një grua të martuar Edi Manushi i është drejtuar Gracianos duke u shprehur se ka zbuluar se ka patur një lidhje me një goca të martuar.

“Edhe ti ke pasur një histori të tillë, ke rënë në dashuri me një grua të martuar”, i tha Manushi Gracianos. “Unë? Ore ti merresh me llafe apo si është puna?”, ia ktheu Graciano i habitur.

“Kjo është akuzë. Nuk jam fare dakort me këtë pjesë, që të shkosh me burra ose gra të martuara. Sepse një ditë do kemi një grua vetë dhe si do na vinte nëse do ndodhte kjo?”, u shpreh Graciano.

Megjithatë akuza që hodhi Manushi nxiti debat edhe tek gazetarët e tjerë. “Unë Gracianon e shoh shumë artist dhe ne ulemi e diskutojmë me njëri-tjetrin…”, tha Flori Gjini. “Çfarë do të thotë kjo që duhet të shkoj me gratë e të tjerëve se jam artist?”, ia ktheu Graciano./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: