Connect with Us

FOTOT- Si të vishesh si Kim Kardashian/ Biznesmenia kthen rrugët e Parisit në pistën e saj personale

Showbizz

FOTOT- Si të vishesh si Kim Kardashian/ Biznesmenia kthen rrugët e Parisit në pistën e saj personale

Publikuar

-

Biznesmenia Kim Kardashian është një nga personazhet e shoëbizit nga e cila frymëzohen shumë vajza të reja.

Ylli i realitetit, 39 vjeç, i ktheu rrugët e Parisit në pistën e saj personale, ndërsa bëri disa ndryshime të veshjeve gjatë Javës së Modës.

Ajo është shfaqur e veshur me një veshje tejet elegante e cila tregonte linjat e saj. Ajo u mjaftua me një stil veshjeje por i ndryshoi tre herë duke përdorur ngjyra të ndryshme.

Së bashku me të motrën Kourteny Kardashian, Kim ka shkëlqyer në javën e modës duke prezantuar stilin e saj.

Kim shoqërohej nga bashkëshorti i saj, Kaney West si dhe vajza e saj së bashku Kourtney, e cila gjithashtu është shfaqur shumë elegante me pamjen e saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: