Connect with Us

“Më e bukura e dashurisë”/ Aktori i famshëm i bën dedikimin romantik aktores që fiksoi shqiptarët

Showbizz

“Më e bukura e dashurisë”/ Aktori i famshëm i bën dedikimin romantik aktores që fiksoi shqiptarët

Publikuar

-

Sebastian Ruli dhe Angelique Boyer  jetojnë prej vitesh një histori të bukur dashurie dhe kanë treguar se janë gjithmonë mbështetja kryesore e njëri-tjetrit. Ashtu ka bërë edhe Sebastian së fundmi, teksa i ka dedikuar fjalët më të bukura partneres së tij, e cila po nis një projekt të ri.

“Të thonë çfarë të thonë, më e bukura e dashurisë është të ndërtosh dhe të ndash gjërat me dikë dhe me vitet që kalojnë të shohësh çdo gjë që keni arritur së bashku. Të shohësh veten në sy e të thuash me këmbëngulje: Se gjithmonë ishe, je dhe do të jesh ti. Urime dashuria ime për këtë projekt të ri, që nis sot për ta regjistruar.

Gjithmonë duke të admiruar, duke të mbështetur e duke shijuar talentin tënd”, shkruan Ruli në foton ku shfaqet me Angelique. Dedikime të tilla mes çiftit janë të shpeshta, pasi ata shfaqen gjithmonë e më të dashuruar me njëri-tjetrin./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sebastian Rulli (@sebastianrulli) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: