Connect with Us

“Mu duk se i lashë në baltë”/ Jennifer Lopez e zhgënjyer që nuk u nominua në Oscar

Showbizz

“Mu duk se i lashë në baltë”/ Jennifer Lopez e zhgënjyer që nuk u nominua në Oscar

Publikuar

-

Këngëtarja dhe aktorja me famë botërore Jennifer Lopez u komentua shumë në mbarë botën pasi sluajti rolin kryesor në filmin Hustlers.

Pas ndarjes së çmimeve të Oscar, gjatë një interviste për Oprah Winfrey u shpreh  sëe mbeti e zhgënjyer që nuk u nominua në Oscar.

Aktorja rrëfeu se, ashtu si shumë të tjerë, edhe ajo u zhgënjye që nuk mori një nominim si aktore joprotagoniste.

“U trishtova. U trishtova paksa, sepse kisha punuar fort. Mora shumë komente të mira, më shumë se kurrë në jetën time. Kishte shumë njerëz që mendonin se do të nominohesha në Oscars. Shumë artikuj thoshin të njëjtën gjë dhe fillova ta besoja. Pastaj nuk ndodhi. M’u duk sikur i lashë të gjithë në baltë. Pjesa më e madhe e skuadrës sime punon me mua prej 20, 25 vitesh dhe mendoj se kishin shumë shpresa. Donin shumë të ndodhte. M’u duk sikur i zhgënjeva të gjithë”, – është shprehur J.Lo.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: