Connect with Us

Pse duhet të dashuroni një mashkull që i përket shenjës së Demit/ Zbuloni disa arsye shumë të vlefshme

Kuriozitete

Pse duhet të dashuroni një mashkull që i përket shenjës së Demit/ Zbuloni disa arsye shumë të vlefshme

Publikuar

-

Si një nga shenjat e Tokës, Demi është një nga shenjat më të apasionuara dhe të bazuara në pjesën tjetër të shenjave të Zodiakut. Kur jeni në një lidhje me një burrë Demi, duhet të dini se është shumë romantik. Ai do të tregojë dashurinë e tij për ju duke ju puthur gjatë gjithë kohës, në çdo mundësi që i jepet. Një burrë që i përket shenjës së Demit është shumë shprehës në mënyrat e tij dhe është një njeri emocional.

Kur një burrë që i përket shenjës së Demit ju puth, do të thotë që ai nuk ka frikë të tregojë dashurinë e tij ndaj jush. Demi është shumë i fortë në emocione. Kur ata e duan dikë, ata i shkojnë deri në fund. Ata do të bëjnë gjithçka që mundin për ta parë partnerin e tyre të lumtur dhe të kënaqur në jetë. Demi është shumë i kujdesshëm dhe i respektojnë emocionet e partneres së tyre. Kur një burrë që i përket shenjës së Demit ju puth, ai po tregon ndjenjat e tij të pastra për ju.

Ai po ju thotë se jeni i dashur, i adhuruar dhe i mbrojtur në zemrën e tij. Ju nuk duhet të keni frikë nga asgjë apo askënd. Ai do të qëndrojë krah për krah me të gjitha të mirat dhe të këqijat e jetës. Kur një burrë që i përket shenjës së Demit ka ndjenja për ju, ai do t’ju mbështesë në çdo hap të rrugës. Ai është një djalë emocional që pëlqen të tregojë emocionet e tij. Ju duhet ta vlerësoni faktin që ai është dikush që pëlqen të jetë ekspresiv dhe romantik./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: