Connect with Us

10 mijë dollarë për një natë/ Super biznesmenia relaks në vilën luksoze

Showbizz

10 mijë dollarë për një natë/ Super biznesmenia relaks në vilën luksoze

Publikuar

-

Miliarderja Kylie Jenner po shijon pushimet e saj në ishullin luksoz Bahamas. Ajo ka çmendur të gjithë rrjetin me pozat e saj provokuese me bikini duke treguar format.

Por një tjetër detaj që kanë pasqyruar mediat e huaja është se Kylie po pushon në një nga vilat ku kushton 10 mijë dollarë një natë.

22 vjeçarja po pushon në vilën  Rosalita së bashku me vajzën e saj 2 vjeçare dhe shoqen e ngushtë Anastasia.

Villa Rosalita ndryshon në çmim në varësi të javës dhe sezonit, me tarifat aktuale në 15,000 dollarë për një natë deri më 31 maj dhe nga 1 qershori deri më 3 korrik kushton 10,000 dollarë, me një qëndrim minimal katër netë. Kërkohet gjithashtu një depozitë sigurie prej 25,000 dollarësh.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhmte./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

U martua me miliarderen kineze/ Modeli shqiptar në ndihmë të Shqipërisë

Publikuar

-

Nga

Modeli shqiptar Rolando Lekaj ka vendosur të ndihmojë Shqipërinë në këto ditë të vështira ku të gjithë po përballen me Coronavirusin. I martuar prej dy vitesh me biznesmenen shumë të fuqishme miliardere nga Kina, me të cilën ka edhe një djalë, ka treguar se të dy kanë vendosur të dërgojnë 200 mijë maska drejt Shqipërisë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ditët plot dashuri të Ajkës dhe Xhensila Myrtezajt në karantinë/ Këngëtarja publikon videot e ëmbla me të bijën

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar Xhensila Myrtezaj, ka treguar se si po e kalon këtë periudhë izolimi në shtëpinë e saj së bashku me Besin dhe Ajkën. Xhensila ka publikuar disa video ku shihet duke luajtur me Ajkën e vogël e cila duket se argëtohet shumë me prindërit e saj. Në njërën nga […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ditëlindja e veçantë e Turjan Hyskës në karantinë/ Orinda Huta i bën urimin romantik

Publikuar

-

Nga

Sot, moderatori dhe producenti Turjan Hysko feston 35 vjetorin e tij të linjdes dhe në këtë ditë të vecantë për të ka marrë shumë urime e surpriza nga miqtë e familjarët e tij. Edhe pse në karantinë, Turjani ka publikuar një video në Instastory ku tregon se si miqtë e familjarët i kënduan këngën e […]

LEXO TE PLOTE