Connect with Us

Babai i Serkanit humb jetën në aksident/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Life Style

Babai i Serkanit humb jetën në aksident/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Feride vendos të japë dorëheqjen pasi e rëndon ndjenja e fajit. Ajo largohet mes lotësh nga jetimorja. Tefik shkon në jetimore për t’i treguar Xhemres të vërtetën. Xhemre largohet me motorr me Gokhanin. Tefik i ndjek nga pas por rrugës pëson aksident. Ejlyl detyrohet t’i kërkojë të falur Kemalit. Ky i fundit e inatos Ejlylin me veprimet e tij.

Ejlyl betohet që do e marrë edhe Byshrën pranë vetes. Vajzat në jetimore mësojnë se Feride ka dhënë dorëheqjen. Defne shkatërrohet kur mëson që i ati ka bërë aksident. Xhemre i qëndron pranë. Tefik nuk i përballon dot plagët e marra nga aksidenti dhe ndërron jetë. Nazan humb ndjenjat. Ejlyl i qëndron pranë Serkanit në këtë moment të vështirë.

Vajzat e jetimores i luten Ferides të kthehet në jetimore por ajo e ka vendosur. Toprak kupton se Feride nuk ka aspak faj dhe vendos të zbulojë të vërtetën. Nazan ia lë fajin Xhemres për vdekjen e Tefikut. Defne mëson se familja e saj ka vjedhur paratë e Xhemres./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: