Connect with Us

E penguan të këndonte prej mentalitetit/ Bukuroshja që bashkëpunoi me Stresin tregon pasionin për muzikën

Showbizz

E penguan të këndonte prej mentalitetit/ Bukuroshja që bashkëpunoi me Stresin tregon pasionin për muzikën

Publikuar

-

Albora është një nga këngëtaret më të reja në tregun muzikor shqiptar.  Para pak javësh ajo solli bashkëpunimin e saj me një reperat më të kometuar Stresin, që titullohet “Kujtimet”.

Albora ka qenë e ftuar në emisionin Ftesë në 5 ku ka treguar më shumë për pasionin e saj për muzikën që në fëmijëri si dhe si babai i saj e pengoi në këtë rrugë për shkak të mentalitetit.

Unë unë vij nga fshati i Fushë Krujës, dhe disa nga arsyet që më penguan për të vazhduar muzikën më herët ishte dhe mundësia ekonomike dhe mentaliteti. Babai im mendonte se do të ndryshoja. Por tani është penduar për pengesën që më bëri dhe më mbështet. Gjithashtu ajo ka zbuluar se një nga personat që e ka mbështetur më së shumti është bashkëshorti i saj.

“Ka qenë bashkëshorti im që më ka dhënë mbështetjen më të madhe. Ai më ka shtyrë gjithmonë të vazhdoja muzikën” është shprehur Albora.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: