Connect with Us

“Laj borxhet e atyre që ke mi fasadë”/ Ish mikesha shpërthen ndaj Jonida Maliqit

Showbizz

“Laj borxhet e atyre që ke mi fasadë”/ Ish mikesha shpërthen ndaj Jonida Maliqit

Publikuar

-

“Nuk do të shpenzoja kurrë para për çanta që janë më të vogla se dora ime”. Kjo deklaratë e Jonida Maliqit ka ndezur një debat me ish mikeshën e saj, fashionisten Alba.

Nëpërmjet një postimi në Instatory Alba Danaj ka bërë një reagim të ashpër ndaj Jonidës ku shprehet: “Hahaha se në fakt u këpute duke blerë të mëdha. Laj borxhet e atyre që ke mi fasadë dhe pastaj fol e komento për çanta. Mjerë në duart e kujt ka ngelur opinioni për modën”.

Kjo nuk është hera e parë, pasi Alba dhe para disa muajsh Alba bëri disa komente në rrjetet sociale ku e quante këngëtaren “Fasadë”.

Ndërkohë nga ana tjetër Jonida nuk ka reaguar ende pas kësaj deklarate. Prishja e miqësisë së tyre mbetet ende mister pasi para shumë kohësh vajzat postonin shumë foto së bashku në rrjetet sociale./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: