Connect with Us

Nora Istrefi i marrosi të gjithë/ Zbuloni çmimin marramendës të fustanit dhe aksesorëve

Showbizz

Nora Istrefi i marrosi të gjithë/ Zbuloni çmimin marramendës të fustanit dhe aksesorëve

Publikuar

-

Këngëtarja Nora Istrefi është një nga personazhet më të dashur të showbizit shqiptar. Së fundi ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe ka publikuar foto shumë tërheqëse që janë pëlqyer shumë nga publiku.

Pak orë më parë ajo ka pozuar me një fustan tejet seksi të Alessandra Rich, që nxirrte në pah format e saj të bukura të trupit.

Në faqen e “What they wearin” në Instagram janë zbuluar dhe shifrat e çmimit të fustanit dhe vëthëve që mban Nora në foto. Fustani kushton 3650 euro ndërsa vëthët 465 euro.

Kujtojmë se të njëjtin fustan mbante të veshur edhe Jonida Maliqi e cila e ka veshur para Norës një fustan të tillë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: