Connect with Us

“Për gratë që i konsiderojnë burrat aksesorë”/ Boksieri i famshëm i përgjigjet moderatores

Showbizz

“Për gratë që i konsiderojnë burrat aksesorë”/ Boksieri i famshëm i përgjigjet moderatores

Publikuar

-

Moderatorja Dajana Shabani dhe boksieri Kamer Maloku prej kohësh janë në qendër të vëmendjes së mediave rozë për shkak të lidhjes së tyre.

Shpesh herë janë përfolur për ndarje dhe ribashkime, por boksieri e ka sqaruar një herë e mirë të gjtihë marrëdhënien me moderatore.

Ai është shprehur se ndarjen e ka marrë  vesh bnë emisionin “Kojshia show” ku Dajana ishte e ftuar disa ditë më parë.

Ajo u shpreh se “Kur gruaja është e realizuar vetë, është e shkolluar, është ekonomikisht e pavarur, mendoj që burri është thjesht një aksesor me gjithë respektin”, tregoi Dajana duke konfirmuar kështu edhe ndarjen nga boksieri Kosovar.

Pas këtyre fjalëve ka reaguar edhe vetë Kameri nëpërmjet një deklarate e cila na ka habitur të gjithëve.Nëpërmjet disa përgjigjeve për fansat në Instastory, ai ka treguar se ndarjen e ka marrë vesh nga emisioni dhe se nuk dëshiron të flasë për kategorinë e femrave që e quajnë burrin aksesor.

“Për gratë që i konsiderojnë burrat aksesor, më mirë të mos jap përgjigje”, thotë ai.Ndërkohë i pyetur për arsyen e prishjes së marrëdhënies me moderatoren, ai tha se lajmin e ndarjes e mori vesh vetëm nga televizori.

“Sqarim për të gjithë! Portalet na ndanin çdo ditë që të klikohen. Unë o rri si duhet, o ndahem përgjithmonë. Më e reja është: Mua videon ma dërguan disa miq nga një emision që Dajana ishte live dhe aty e mora vesh që unë kisha qenë me të, por jo ajo me mua”, tregon boksieri.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: