Connect with Us

Kader vendos t’i dhurojë palcën motrës së saj/ Zbuloni çfarë do ë ndodhë nesër në serialin “Lule të vetmuara”

Life Style

Kader vendos t’i dhurojë palcën motrës së saj/ Zbuloni çfarë do ë ndodhë nesër në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Songyl, Ejlyl, Xhemre dhe Meral i japin lamtumirën Kaderit. Kjo e fundit shkon me nënën e saj në shtëpinë e re. Mesude shkon në jetimore me Byshrën dhe i tregon Ejlylit se do ndahet nga Kemali. Ejlyl nuk e beson më të ëmën pas gjithë ngjarjeve të fundit. Mesude dhe Byshra mbeten në mes të rrugës dhe pa një vend për të fjetur.

Xhemre vendos t’i ndihmojë dhe i çon në shtëpinë e Gokhanit. Nëna e Gokhanit i mirëpret në shtëpi Mesuden dhe Byshrën. Gokhani tregon se edhe babai i tij i përzinte çdo ditë prej shtëpie. Songyl del në takim me Gynejin por jo gjithçka shkon si duhet. Kader kalon një ditë të bukur me nënën e saj në parkun e lojërave.

Defne mendon t’i thotë të vërtetën Xhemres dhe për pak i tregon Gokhanit. Ejlyl ndihet keq që nuk po e ndihmon nënën e saj. Feride e këshillon Ejlylin t’i japë edhe një shans të ëmës. Banu merr me të mira Kaderin dhe i kërkon t’i japë palcë Derinit. Kader pranon vetëm që e ëma ta dojë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Takimi me shpirtin binjak/ Kjo është mosha kur do të njihni dashurinë e jetës tuaj sipas astrologjisë

Publikuar

-

Nga

Dashi Dashi do ta takojë shoqen e tij të shpirtit rreth moshës 25 vjeç; një kohë kur ajo është e pjekur dhe po përpiqet të kuptojë veten. Kjo është gjithashtu një kohë thelbësore për shoqen e tij për ta parë saktësisht ashtu siç është. Demi Demi do ta takojë shoqen e tij të shpirtit ne […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Vajzat e jetimores marrin lajmin tronditës/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Nga

Ejlyl gjatë operacionit sheh në ëndërr të gjitha të këqijat që ka kaluar prej Kemalit. Doktori njofton Nazanin se Defne duhet të bëhet operacion. Nazan dhe Defne tronditen. Nazan i premton Defnes se do të bëjë të pamundurën që ajo të shërohet. Ejlyl dhe Songyli dalin nga operacioni. Shoqet e shokët i presin mes lotësh. […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi për ditën e parë të muajit Prill, dashuria në fokus

Publikuar

-

Nga

Dashi Dita e sotme do të jetë veçanërisht e ndërlikuar për të lindurit në këtë shenjë, jeni bërë shumë të padurueshëm, si të gjithë të tjerët në këtë periudhë. Në ditët qendrore të javës, astrologu rekomandon të qetësoheni. Sa i përket dashurisë, këshilla është të tregoheni të kujdesshëm. Demi Venusi në hapësirën tuaj zodiakale ushqen […]

LEXO TE PLOTE