Connect with Us

Kylie “ndez” rrjetin me fotot seksi/ Fansat kapin detajin e çuditshëm në trupin e saj

Showbizz

Kylie “ndez” rrjetin me fotot seksi/ Fansat kapin detajin e çuditshëm në trupin e saj

Publikuar

-

Prej ditësh Kylie Jenner po shijon pushimet e saj në Bahamas, nga ku nuk kanë munguar as fotot seksi të miliarderes.

Së bashku me motrën e saj, Kendall, Kylie ka dhuruar disa poza shumë tërheqëse por vëmendjen e ndjekësve e ka tërhequr një detaj tek gishtat e këmbëve të saj.

Përmes një videoje të publikuar në Instastory, miliarderja tregon se gishtat e këmbës së majtë janë në rregull, por ai i këmbës së djathtë është më i shkurtër, pasi ajo e ka thyer. Kur ishte në gjimnaz ka pësuar një incident dhe gishti u thye dhe duke e lënë pas dore këto janë rezultatet.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: