Connect with Us

Meri Shehu i nxjerr “sekretin” Greta Koçit/ Këngëtarja pranon lidhjen e dashurisë

Showbizz

Meri Shehu i nxjerr “sekretin” Greta Koçit/ Këngëtarja pranon lidhjen e dashurisë

Publikuar

-

Greta Koçi ëshë komentuar shumë herë në media për jetën private por nuk ka pranuar kurrë se është në një lidhje dashurie duke preferuar ta mbajë sa më private jetën e saj jashtë muzikës.

E ftuar së fundi në emisionin Rudina, Greta Koçi pas shumë ngamimesh nga moderatorja dhe astrologia Meri Shehu, ka nënkuptuar se është në një lidhje dashurie.

E pyetur fillimisht nëse ishte e dashuruar apo kishte ndonjë gjë të re në jetën e saj private ajo është shprehur: “Jam shumë e lumtur, dhe jam shumë mirë. Jam shumë e lumtur. Por këtë gjë duhet ta ruaj. Nëse do të jem do ta them por nëse dashuria ime nuk do të jetë personazh publik do ta ruaj sërish private.Për momentin jemi shumë mirë jemi shumë ok”, duke mos e pranuar hapur.

Më pas Rudina kishte përgatitur një surprizë për Gretën, ku u shfaq Meri Shehu dhe ka parashikuar si do të jetë kjo verë për Peshoren, shenjën e Greta Koçit.

Duke ditur që je Peshore dhe ju Peshoret jeni inteligjente, keni gusto, keni art. Është momenti që të krijosh familjen, të blesh shtëpi te madhe, të bësh fëmijë.

“Kjo verë është e duhura të të gjejë të fejuar se ndryshe vitin tjetër do angazhohesh në gjëra të tjera dhe do të shikosh më shumë për aventura. Mos iu largu fatit se kjo verë do të jetë e duhura”, ka thënë ndër të tjera Meri Shehu.

Rudina e këshilloi të mos i shmangej fatit duke bërë Gretën të zbulonte se kishte dikë në jetën e saj.

“Jemi në ujëra të mirë. Të shpresojmë që po”, është shprehur Greta Koçi./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: