Connect with Us

Sherri mes Jonida Maliqit dhe ish mikeshës së saj/ Këngëtarja do ta hedhë në gjyq, reagon fashionistja

Showbizz

Sherri mes Jonida Maliqit dhe ish mikeshës së saj/ Këngëtarja do ta hedhë në gjyq, reagon fashionistja

Publikuar

-

Pas deklaratës së djeshme të fashionistes Alba Danaj, Jonida Maliqi ka reaguar duke u shprehur se është prekur shumë nga lajmet dhe rëndësia që i kanë dhënë fjalëve të Albës.

Burime për Tiranapost tregojnë se Jonida ndihet e prekur edhe nga titujt e portaleve që i kanë dhënë rëndësi një njeriu që komenton dhe thotë çfarë të dojë. Megjithatë këtej e tutje do ia lërë në dorë ligjit.

Pas këtij lajmi situata është nxehur edhe më shumë pasi Alba vijon ta sulmojë në rrjetet sociale, duke treguar ndoshta dhe arsyen pse ka marrë fund miqësia e tyre.

“Ti mund të flasësh gjepura për mua, gjërat materiale s’më interesojnë dhe s’kanë rëndësi, por në momentin që flet gjëra të papërshtatshme për familjen time dhe sidomos për fëmijën tim ende të palindur, atëherë do të më interesojë dhe s’do të fal e harroj kurrë.”- shkruan Alba krahas fotos.

Edhe pas kësaj deklarate ende nuk është bërë e qartë se çfarë ka ndodhur mes ish dy mikeshave të ngushta, pasi dikur nuk mungonin postimet e tyre së bashku./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: