Connect with Us

E krahasojnë me yllin e famshëm të pornos/ Aktorja iu kthehet komentuesve

Showbizz

E krahasojnë me yllin e famshëm të pornos/ Aktorja iu kthehet komentuesve

Publikuar

-

Ajo tashmë nuk është një emër i panjohur në shoëbiz. Megi Pojani e nisi karrierën e saj si gazetare tek Anabel, për të vazhduar si aktore në “LLT”, ku ka rezultuar e suksesshme.

Megi është evidentuar për karakterin e saj pa komplekse dhe së fundi ka ndezur rrjetin me komente nga më të ndryshmet falë disa fotove ku ndjekësit e krahasojnë me yllin e pornos Mia Khalifa.

Mes komenteve të shumta ajo iu është kthyer komentuesve duke shkruajtur: “Kur kam qenë në klasë të parë dhe vura syzet optike të shoqës me tha një djalë që ngjaja si aktore pornoje.

Mos më pyet pse e dinte ai këtë, por sa shumë mund të kuptosh për djemt shqiptar nga kjo histori e shkurtër”, përgjigjet ajo.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: