Connect with Us

Gokhan rreh Burakun në mes të shkollës/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Life Style

Gokhan rreh Burakun në mes të shkollës/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Banu i ofron para Kemalit që të largohet nga puna. Ejlyl pajtohet me të ëmën. Meral ndërhyn në marrëdhënien e Songylit dhe Gynejt dhe i prish punë. Kader shkon në shkollë me Kemalin. Songyl nxehet kur sheh Kaderin në makinë me Kemalin dhe tenton të rrahë këtë të fundit.

Vajzat e jetimores i ofrojnë ndihmë Defnes por kjo e fundit nuk e pranon ndihmën e tyre pasi mendon se ato po e mëshirojnë. Xhemre i kërkon Defnes t’i tregojë çfarë tha Tefiku por Defne ka frikë të flasë. Feride vendos të rikthehet në punë. Kader i tregon shoqeve që do të japë palcë për Derinin. Songyl e kupton që ky ka qenë plani i Banus dhe i lutet Kaderit të hapë sytë dhe të kuptojë që e ëma e do për interes.

Gynej i jep para Songylit dhe ajo inatoset keq me të. Gokhan mëson se shkaktar i zjarrit ka qenë Buraku. Gokhan rreh Burakun në mes të shkollës. Kemal i lutet Mesudes të kthehet në shtëpi. Ejlyl kërkon punë që të ndihmojë nënën dhe motrën.

Ajo lëndohet kur mëson se e ëma është rikthyer me Kemalin. Neriman bën çmos të përjashtojë Feriden sërish./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: