Connect with Us

Hoqi dorë nga emisioni/ Zbulohet kush do ta zëvendësojë Roza Latin në projektin e ri

Showbizz

Hoqi dorë nga emisioni/ Zbulohet kush do ta zëvendësojë Roza Latin në projektin e ri

Publikuar

-

Moderatorja Roza Lati ka rrëfyer se ka hequr dorë nga projekti i ri që do të prezantonte dhe se do t’i përkushtohej emisionit të saj aktual. Ajo u shpreh se asgjë nuk jepet falas  dhe se të gjithë energjinë do ta shfrytëzojë për emisionin e saj.

“Blitz.al” ka bërë të ditur se në projektin nga i cili hoqi dorë, Roza Latin do ta zëvendësojë aktorja dhe moderatorja e njohur Rudina Dembacaj.

Rudina Dembacaj nuk ka bërë ende asnjë deklaratë lidhur me këto lajme, megjithatë mbetet të presim për të reja.

Po përflitet se emisioni i ri do të titullohet “Dy botë” dhe do të jetë në formën e një reality-shoë, i cili do të nisë transmetimin në muajin prill të këtij viti./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: